Rousse |
2/26/2016 -
3/3/2016
|
Star Wars: The Force Awakens
3D |
Sat - Sun 11:50
|
Междузвездни войни: Силата се
пробужда 3D (категория B) |
|
Zootropolis
3D |
Fri, Mon - Thu 14:00, 16:10, 18:20, 20:30
Sat - Sun 11:50, 14:00, 16:10, 18:20, 20:30
|
Зоотрополис 3D |
Предпремиера |
Alvin and the
Chipmunks: The Road Chip |
Sat - Sun 12:20
|
Алвин и Чипоносковците
(категория B) |
|
The Revenant |
Fri - Thu 21:00
|
Завръщането (категория D) |
|
Point Break |
Fri - Tue 21:30
|
Критична точка (категория C) |
|
Ride Along 2 |
Fri - Thu 22:00
|
Ченге за един ден: Мисия
Маями (категория B) |
|
Daddy’s Home |
Fri - Thu 20:00
|
Баща в излишък (категория B) |
|
Capture the
flag 3D |
Sat - Sun 11:40, 13:40
Thu 13:40
|
Покори Луната 3D (категория
B) |
|
The Finest
Hours 3D |
Fri - Thu 16:50
|
Часът на героите 3D
(категория B) |
|
Deadpool |
Fri, Mon - Wed 15:45, 18:00, 20:10, 22:20
Sat - Sun, Thu 13:00, 15:45, 18:00, 20:10, 22:20
|
Дедпул (категория D) |
|
Zoolander 2 |
Fri - Thu 19:15, 21:20
|
Зулендър 2 (категория C) |
|
Savva.
Serdtse voina 3D |
Fri - Thu 14:20, 18:10
|
Сава – Сърцето на воина 3D
(категория B) |
|
Norm of the
North |
Sat - Sun 11:00
|
Норм полярният мечок
(категория B) |
|
Dirty grandpa |
Fri - Thu 17:20, 19:30, 21:40
|
Ох, на дядо! (категория D) |
|
How to be
single |
Fri - Wed 14:30, 19:10
Thu 14:35, 19:10
|
Наръчник за необвързани
(категория C) |
|
Hail Caesar! |
Fri - Thu 15:10, 19:40, 21:50
|
Аве, Цезаре! (категория B) |
|
The brothers
Grimsby |
Fri, Mon - Wed 15:00, 16:45, 18:40, 20:40,
22:30
Sat - Sun, Thu 13:10, 15:00, 16:45, 18:40, 20:40, 22:30
|
Агент полуинтелигент |
Премиера |
London Has
Fallen |
Wed - Thu 21:30
|
Код: Лондон |
Предпремиера |
11th A |
Fri, Mon - Wed 15:20, 17:10, 19:00
Sat - Sun 11:30, 13:30, 15:20, 17:10, 19:00
Thu 13:30, 15:20, 17:10, 19:00
|
11-ти “А” (категория B) |
|
Robinson
Crusoe 3D |
Fri, Mon - Wed 17:20
Sat - Sun, Thu 13:20, 17:20
|
Робинзон Крузо 3D (категория
B) |
|
Robinson
Crusoe |
Fri, Mon - Thu 15:15
Sat - Sun 11:20, 15:15
|
Робинзон Крузо (категория B) |
|
Barbie Spy
Squad |
Fri, Mon - Wed 14:40, 16:20, 18:00
Sat - Sun 11:15, 13:00, 14:40, 16:20, 18:00
Thu 13:00, 14:40, 16:20, 18:00
|
Barbie: Специален отряд
(категория A) |
|
Gods of Egypt
3D |
Fri, Mon - Thu 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
Sat - Sun 12:15, 14:45, 17:15, 19:45, 22:15
|
Боговете на Египет 3D
(категория C) |
Премиера |
Savva.
Serdtse voina |
Fri, Mon - Thu 16:15
Sat - Sun 11:10, 16:15
|
Сава – Сърцето на воина (категория B) |
|
|
|
|