CC
Rousse |
10/14/2016 -
10/20/2016
|
Masterminds |
Fri, Mon - Thu 15:40, 17:40, 19:40, 21:40
Sat - Sun 11:40, 13:40, 15:40, 17:40, 19:40, 21:40
|
Баш обирджии (категория C) |
Премиера |
Bridget
Jones's Baby |
Fri - Thu 16:20, 21:10
|
Бриджит Джоунс: Бебе на
хоризонта (категория C) |
|
Inferno |
Fri, Mon - Tue, Thu 15:00, 17:30, 20:00, 21:00,
22:30
Sat - Sun 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 21:00, 22:30
Wed 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
|
АД |
Премиера |
The Secret
life of pets 3D |
Sat - Sun 12:00
|
Сами вкъщи 3D (категория B) |
|
The Secret
life of pets 2D |
Sat - Sun 11:30
|
Сами вкъщи 2D (категория B) |
|
Pete's Dragon
3D |
Sat - Sun 11:00, 13:10
|
Драконът, моя приятел 3D
(категория B) |
|
Mechanic:
Resurrection |
Fri - Thu 19:50
|
Механикът: Възкресение
(категория D) |
|
The BFG 3D |
Fri - Thu 14:00, 18:45
|
Добрият великан 3D (категория
B) |
|
The
Magnificent Seven |
Fri - Thu 14:15, 16:50, 19:30, 22:10
|
Великолепната седморка
(категория C) |
|
Storks 3D |
Fri, Mon - Thu 14:20, 16:10, 18:00
Sat - Sun 12:20, 14:20, 16:10, 18:00
|
Щъркели 3D (категория B) |
|
Miss
Peregrine's Home for Peculiar Children 3D |
Fri, Mon - Thu 14:10, 16:40, 19:15, 21:45
Sat - Sun 11:40, 14:10, 16:40, 19:15, 21:45
|
Домът на Мис Перигрин за
чудати деца 3D (категория C) |
|
Nerve |
Fri - Thu 21:50
|
Игра на нерви (категория C) |
|
The Girl on
the Train |
Fri - Thu 15:15, 17:30, 19:45, 22:00
|
Момичето от влака (категория
D) |
|
Snowden |
Fri - Tue, Thu 18:50, 21:30
Wed 21:00
|
Сноудън (категория C) |
|
Sheep and
wolves 3D |
Fri, Mon - Thu 17:10
Sat - Sun 13:10, 17:10
|
Овца или вълк 3D (категория
B) |
|
Deepwater
Horizon |
Fri, Mon - Thu 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
Sat - Sun 13:30, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
|
Deepwater Horizon: Море в
пламъци (категория C) |
|
Storks 2D |
Fri, Mon - Thu 15:10, 17:00
Sat - Sun 11:20, 13:20, 15:10, 17:00
|
Щъркели 2D (категория B) |
|
Sheep and
wolves 2D |
Fri, Mon - Thu 15:10, 19:10
Sat - Sun 11:10, 12:20, 15:10, 19:10
|
Овца или вълк 2D (категория
B) |
|
|
|
|