CC Rousse |
10/28/2016 - 11/3/2016 |
Masterminds |
Fri - Sat, Tue - Thu 14:40, 18:10, 20:15, 22:10 Sun - Mon 12:40, 19:30, 21:30
|
Баш обирджии (категория C) |
|
Victor Frankenstein |
Sun - Mon 23:25
|
Виктор Франкенщайн (категория C) |
|
Pride and prejudice and zombies |
Sun - Mon 01:40
|
Гордост и предразсъдъци и зомб (категория C) |
|
Warcraft 3D |
Sun - Mon 21:05
|
Warcraft: Началото 3D (категория C) |
|
Now you see me 2 |
Sun - Mon 01:30
|
Зрителна измама 2 (категория B) |
|
The Conjuring 2 |
Sun - Mon 01:30
|
Заклинанието 2 (категория D) |
|
Bridget Jones's Baby |
Fri - Sat, Tue - Thu 21:00 Sun - Mon 14:20
|
Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта (категория C) |
|
Ghostbusters 3D |
Sun - Mon 21:10
|
Ловци на духове 3D (категория B) |
|
Suicide Squad 3D |
Sun - Mon 18:45, 21:10
|
Отряд самоубийци 3D (категория C) |
|
Doctor Strange 3D |
Thu 19:40, 22:10
|
Доктор Стрейндж 3D |
Предпремиера |
Inferno |
Fri, Tue - Thu 14:50, 17:20, 19:50, 22:15 Sat 12:15, 14:50, 17:20, 19:50, 22:15 Sun - Mon 14:50, 17:20, 19:50, 22:20, 23:30
|
АД (категория C) |
|
Lights Out |
Sun - Mon 23:40, 01:30
|
Не гасете светлината (категория D) |
|
The Shallows |
Sun - Mon 23:30
|
Опасни води (категория C) |
|
Ice Age: Collision Course 2D |
Sun - Mon 16:50
|
Ледена епоха: Големият сблъсък 2D (категория B) |
|
The Secret life of pets 2D |
Sat 12:20 Sun - Mon 12:20, 19:00
|
Сами вкъщи 2D (категория B) |
|
Pete's Dragon 3D |
Sat 11:50 Sun - Mon 12:40, 16:40
|
Драконът, моя приятел 3D (категория B) |
|
The BFG 3D |
Fri - Sat, Tue - Wed 14:10 Sun - Mon 14:30, 18:45 Thu 14:30
|
Добрият великан 3D (категория B) |
|
The Magnificent Seven |
Fri - Sat, Tue - Thu 16:40, 21:40
|
Великолепната седморка (категория C) |
|
Storks 3D |
Fri, Tue - Thu 14:30, 16:20 Sat 12:40, 14:30, 16:20 Sun - Mon 12:40, 16:50
|
Щъркели 3D (категория B) |
|
Trolls 3D |
Fri, Tue - Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 Sat 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00 Sun - Mon 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00
|
Тролчета 3D |
Премиера |
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children 3D |
Fri - Sat, Tue - Wed 16:30, 19:00 Sun - Mon 11:40, 14:10, 18:40 Thu 16:50
|
Домът на Мис Перигрин за чудати деца 3D (категория C) |
|
The Girl on the Train |
Fri - Sat, Tue - Thu 19:15 Sun - Mon 14:45, 22:00
|
Момичето от влака (категория D) |
|
Snowden |
Fri - Sat, Tue - Wed 21:45 Thu 21:30
|
Сноудън (категория C) |
|
Sheep and wolves 3D |
Fri, Tue - Thu 15:20, 19:10 Sat 11:30, 15:20, 19:10 Sun - Mon 13:10, 16:50
|
Овца или вълк 3D (категория B) |
|
Deepwater Horizon |
Fri - Sat, Tue - Wed 17:10, 19:30 Sun - Mon 17:15 Thu 17:10, 19:20
|
Deepwater Horizon: Море в пламъци (категория C) |
|
Jack Reacher: Never Go Back |
Fri, Tue - Wed 15:00, 17:30, 20:00, 21:30, 22:30 Sat 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 21:30, 22:30 Sun - Mon 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, 23:20 Thu 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
|
Джак Ричър: Не се връщай (категория C) |
|
The Accountant |
Fri, Tue - Wed 14:20, 17:00, 19:40, 22:15 Sat 11:45, 14:20, 17:00, 19:40, 22:15 Sun - Mon 12:10, 14:40, 17:10, 19:40, 22:10 Thu 14:20, 17:00, 19:30, 22:00
|
Счетоводителят (категория D) |
Премиера |
Storks 2D |
Fri, Tue - Thu 15:10 Sat 11:20, 13:20, 15:10 Sun - Mon 11:10, 13:00
|
Щъркели 2D (категория B) |
|
Sheep and wolves 2D |
Fri, Tue - Thu 17:20 Sat 13:30, 17:20 Sun - Mon 11:20, 15:00
|
Овца или вълк 2D (категория B) |
|
Blair Witch |
Sun - Mon 21:20, 23:30
|
Вещицата от Блеър (категория D) |
|
Trolls 2D |
Fri, Tue - Thu 15:00, 17:00, 19:00, 21:00 Sat - Mon 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
|
Тролчета 2D |
Премиера |
|
|
|