Неделя, 24 Юни 2018
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    08.03.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе


    CC Rousse
    3/9/2018 - 3/15/2018
    School Ties Fri, Mon - Thu 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
    Sat - Sun 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
    Привличане (категория C)

    Fifty Shades Freed Fri - Thu 18:40
    Петдесет нюанса освободени (категория D)

    Black Panther 3D Fri, Mon - Thu 16:10, 18:50, 21:30
    Sat - Sun 11:20, 16:10, 18:50, 21:30
    Черната пантера 3D (категория C)

    All the Money in the World Fri - Tue 21:00
    Всичките пари на света (категория D)

    Maze Runner: The Death Cure 3D Sat - Sun 11:30
    Лабиринтът: Последният кандидат 3D (категория C)

    Ferdinand 2D Sat - Sun 11:40
    Бикът Фердинанд 2D (категория B)

    Lilly The Little Fish Fri, Mon - Thu 14:20, 16:30
    Sat - Sun 12:10, 14:20, 16:30
    Лили Рибката (категория B)

    Directions Fri - Thu 14:00
    Посоки (категория C)

    The Post Fri - Thu 14:30, 19:40, 22:00
    Вестник на властта (категория C)

    Gnome Alone 3D Fri, Mon - Tue 14:50, 16:40, 18:30
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 14:50, 16:40, 18:30
    Wed - Thu 14:50, 16:40
    Гномчета вкъщи 3D (категория B)

    Red Sparrow Fri, Mon - Thu 16:30, 19:20, 22:10
    Sat - Sun 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
    Червената лястовица (категория D)

    Molly's Game Fri - Tue 16:50, 20:30
    Wed - Thu 16:50, 20:50
    Принцесата на покера (категория C)

    Death Wish Fri, Mon - Thu 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
    Sat - Sun 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:20
    Лично правосъдие
    Премиера
    Game Night Fri, Mon - Thu 17:40, 21:50
    Sat - Sun 12:20, 17:40, 21:50
    Нощни игри (категория C)

    Tomb Raider Wed - Thu 19:00, 21:20
    Tomb Raider: Първа мисия 3D
    Предпремиера
    Every Day Fri, Mon - Thu 15:40, 19:50
    Sat - Sun 13:30, 15:40, 19:50
    Всеки ден (категория B)

    Hurricane Heist Fri - Thu 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30
    Категория 5
    Премиера
    The Shape of Water Fri, Mon - Thu 14:15, 16:45, 19:10, 21:40
    Sat - Sun 11:10, 14:15, 16:45, 19:10, 21:40
    Формата на водата
    Премиера
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    31.05.2018 - ПО СЦЕНИТЕ НА РУСЕ юни
    ПЪЛНА ПРОГРАМА

    всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net