Четвъртък, 13 Декември 2018
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    16.11.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    11/16/2018 - 11/22/2018


    Teen Titans Go! To the Movies Sat - Sun 11:00
    Малки титани: В готовност! (категория B)
     
    Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Fri - Thu 16:30
    Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция 2D (категория B)
     
    Johnny English Strikes Again Fri - Thu 21:20
    Джони Инглиш избухва отново (категория B)
     
    Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Fri, Mon - Thu 14:15, 15:45, 17:00, 18:30, 19:45, 21:15, 22:30
    Sat - Sun 11:30, 13:00, 14:15, 15:45, 17:00, 18:30, 19:45, 21:15, 22:30
    Фантастични животни 2 3D
    Премиера
    A Star Is Born Fri - Thu 17:40, 20:30
    Роди се звезда (категория C)
     
    Halloween Fri, Sun - Thu 21:10
    Sat 21:30
    Хелоуин (категория D)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 3D Fri - Thu 18:50, 21:00
    Лешникотрошачката и четирите кралства 3D (категория B)
     
    Venom Fri, Sun - Thu 16:45, 19:10, 21:30
    Sat 16:45, 19:10
    Венъм 3D (категория C)
     
    The Girl in the Spider's Web Fri - Thu 19:40, 22:00
    Момичето в паяжината (категория D)
     
    Bohemian Rhapsody Fri, Mon - Thu 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
    Sat - Sun 11:20, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10
    Бохемска рапсодия (категория C)
     
    Smallfoot Fri, Mon - Thu 14:50, 17:00
    Sat - Sun 12:40, 14:50, 17:00
    Малката стъпка 2D (категория B)
     
    Luis and the Aliens Fri, Mon - Thu 15:40
    Sat - Sun 11:40, 13:40, 15:40
    Луис и извънземните 3D (категория B)
     
    Belleville cop Fri, Sun - Thu 19:00
    Ченгето от Белвил (категория C)
     
    Cinderella and the Secret Prince Sat - Sun 12:20
    Пепеляшка: Тайната на принца (категория B)
     
    Hunter Killer Fri - Thu 14:15, 16:40, 19:20, 21:50
    Унищожителят (категория C)
     
    NT Live presents: Macbeth Sat 19:00
    NT Live представя: Макбет
    Preview
    The House with a Clock in Its Walls Dubbed Fri, Mon - Thu 14:00, 16:20, 18:45
    Sat 11:50, 14:00, 16:20, 19:00
    Sun 11:50, 14:00, 16:20, 18:45
    Мистерията на къщата с часовника Дублиран (категория B)
     
    Wheely 3D Sat - Sun 12:15
    Уийли 3D (категория B)
     
    Wheely Fri - Thu 14:30
    Уийли 2D (категория B)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 3D Dub Fri, Mon - Thu 14:20, 17:30
    Sat - Sun 12:10, 14:20, 17:30
    Лешникотрошачката и четирите кралства 3D Дублиран (категория B)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 2D Dub Fri, Mon - Thu 15:20
    Sat - Sun 11:00, 13:10, 15:20
    Лешникотрошачката и четирите кралства 2D Дублиран (категория B)
     


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net