Четвъртък, 13 Декември 2018
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    30.11.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    11/30/2018 - 12/6/2018


    Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Fri - Thu 16:30
    Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция 2D (категория B)
     
    Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Fri, Mon - Thu 14:00, 16:40, 19:20, 22:00
    Sat - Sun 11:10, 14:00, 16:40, 19:20, 22:00
    Фантастични животни 2 3D (категория C)
     
    The Grinch 3D Fri, Mon - Thu 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
    Гринч 3D (категория B)
     
    A Star Is Born Fri - Thu 21:10
    Роди се звезда (категория C)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 3D Fri - Thu 19:45
    Лешникотрошачката и четирите кралства 3D (категория B)
     
    Venom Fri - Thu 19:00, 21:50
    Венъм 3D (категория C)
     
    The Girl in the Spider's Web Fri - Thu 21:20
    Момичето в паяжината (категория D)
     
    Bohemian Rhapsody Fri, Mon - Thu 16:10, 18:50, 21:30
    Sat - Sun 13:30, 16:10, 18:50, 21:30
    Бохемска рапсодия (категория C)
     
    Smallfoot Fri - Thu 14:40
    Малката стъпка 2D (категория B)
     
    Creed II Fri - Thu 14:10, 16:50, 19:30, 22:20
    Крийд 2 (категория C)
     
    Luis and the Aliens Sat - Sun 12:40
    Луис и извънземните 3D (категория B)
     
    Cinderella and the Secret Prince Sat - Sun 11:30
    Пепеляшка: Тайната на принца (категория B)
     
    Hunter Killer Fri - Thu 18:40, 22:10
    Унищожителят (категория C)
     
    The House with a Clock in Its Walls Dubbed Fri - Thu 16:45
    Мистерията на къщата с часовника Дублиран (категория B)
     
    Kursk Fri, Mon - Thu 15:15, 17:40, 20:00, 22:30
    Sat - Sun 12:50, 15:15, 17:40, 20:00, 22:30
    Курск
    Премиера
    Smart Christmas Fri, Mon - Thu 15:40, 17:50, 19:50, 21:50
    Sat - Sun 11:40, 13:40, 15:40, 17:50, 19:50, 21:50
    Смарт Коледа (категория B)
    Премиера
    The Grinch Fri, Mon - Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:10
    Sat 11:30, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10
    Sun 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:10
    Гринч 2D (категория B)
     
    Wheely Fri, Mon - Thu 14:10
    Sat - Sun 12:10
    Уийли 2D (категория B)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 3D Dub Fri, Mon - Thu 17:40
    Sat - Sun 11:15, 13:20, 17:40
    Лешникотрошачката и четирите кралства 3D Дублиран (категория B)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 2D Dub Fri, Mon - Thu 14:20, 15:30
    Sat - Sun 12:15, 14:20, 15:30
    Лешникотрошачката и четирите кралства 2D Дублиран (категория B)
     




    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net