CC
Rousse |
2/15/2019 -
2/21/2019
|
Aquaman 3D |
Fri - Thu 21:20
|
Аквамен 3D (категория C) |
|
Glass |
Fri - Thu 21:30
|
Стъкления (категория D) |
|
Mary Poppins
Returns Dub |
Sat - Sun 12:50
|
Мери Попинз се завръща
Дублиран (категория B) |
|
How to Train
Your Dragon: The Hidden World 3D |
Fri, Mon - Thu 15:50, 18:00
Sat - Sun 11:20, 13:30, 15:50, 18:00
|
Как да си дресираш дракон:
Тайнственият свят 3D (категория B) |
|
Asterix: The
Secret of the Magic Potion |
Fri, Mon - Thu 15:00
Sat - Sun 11:50, 15:00
|
Астерикс: Тайната на
вълшебната отвара (категория A) |
|
Alita: Battle
Angel 3D |
Fri, Mon - Thu 14:50, 16:10, 17:20, 18:40,
19:50, 21:10, 22:20
Sat - Sun 12:20, 13:40, 14:50, 16:10, 17:20, 18:40, 19:50, 21:10,
22:20
|
Алита: Боен ангел 3D |
Премиера |
Happy Death
Day 2U |
Fri, Mon - Thu 14:00, 16:10, 18:15, 20:20,
22:30
Sat - Sun 11:45, 13:50, 16:00, 18:15, 20:20, 22:30
|
Честита нова смърт (категория
C) |
Премиера |
Ralph Breaks
the Internet: Wreck-It Ralph 2 2D |
Fri, Mon - Thu 14:00
Sat - Sun 11:40, 14:00
|
Ралф разбива интернета 2D
(категория B) |
|
Serenity |
Fri - Thu 16:00, 20:30
|
Фатално затишие (категория C) |
|
Sinners |
Fri - Thu 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
|
Грешници |
Премиера |
Runaway
Smartphone |
Fri, Mon - Thu 14:10, 18:50
Sat - Sun 11:00, 13:00, 18:50
|
Смартфонът беглец (категория
B) |
|
LEGO: Movie 2
3D |
Fri - Thu 14:20, 19:00
|
LEGO: Филмът 2 3D (категория
B) |
|
The Mule |
Fri - Thu 16:50, 19:10, 21:40
|
Трафикантът (категория C) |
|
How to Train
Your Dragon 3 |
Fri, Mon - Thu 14:45, 17:00, 19:20
Sat - Sun 12:30, 14:45, 17:00, 19:20
|
Как да си дресираш дракон:
Тайнственият свят 2D (категория B) |
|
The Favourite |
Fri - Thu 16:20, 20:50
|
Фаворитката (категория C) |
|
Drunk Parents |
Fri, Mon - Thu 14:00, 18:10, 20:10, 22:10
Sat - Sun 12:00, 14:00, 18:10, 20:10, 22:10
|
Всичко, което не искаш да
знаеш за родителите си (категория C) |
|
LEGO: Movie 2
2D |
Fri, Mon - Thu 16:40
Sat - Sun 12:00, 16:40
|
LEGO: Филмът 2 2D (категория
B) |
|
|
|
|
|
|