Понеделник, 20 Май 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    22.02.2019  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    2/22/2019 - 2/28/2019


    First Man Wed 21:10
    Седмица с Оскарите: Първият човек (категория C)
     
    Aquaman 3D Fri - Thu 21:40
    Аквамен 3D (категория C)
     
    Mary Poppins Returns Fri 19:00
    Седмица с Оскарите: Мери Попинз се завръща (категория B)
     
    Glass Fri - Thu 21:20
    Стъкления (категория D)
     
    How to Train Your Dragon: The Hidden World 3D Fri, Mon - Thu 15:30, 17:45
    Sat - Sun 11:00, 13:15, 15:30, 17:45
    Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят 3D (категория B)
     
    Asterix: The Secret of the Magic Potion Sat - Sun 11:20
    Астерикс: Тайната на вълшебната отвара (категория A)
     
    Alita: Battle Angel 3D Fri, Mon - Thu 14:40, 15:50, 17:10, 18:30, 19:40, 21:00, 22:10
    Sat - Sun 12:10, 13:20, 14:40, 15:50, 17:10, 18:30, 19:40, 21:00, 22:10
    Алита: Боен ангел 3D (категория C)
     
    Happy Death Day 2U Fri, Mon - Thu 16:00, 18:15, 20:10, 22:20
    Sat - Sun 13:50, 16:00, 18:15, 20:10, 22:20
    Честита нова смърт (категория C)
     
    Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 2D Fri, Mon - Thu 14:00
    Sat 11:30, 14:00
    Ралф разбива интернета 2D (категория B)
     
    Serenity Fri - Thu 16:50, 21:40
    Фатално затишие (категория C)
     
    Sinners Fri - Thu 15:40, 19:30
    Грешници (категория C)
     
    Runaway Smartphone Fri, Mon - Thu 17:50
    Sat - Sun 11:50, 17:50
    Смартфонът беглец (категория B)
     
    LEGO: Movie 2 3D Fri - Thu 15:10
    LEGO: Филмът 2 3D (категория B)
     
    The Mule Fri - Tue, Thu 14:20, 18:50, 21:10
    Wed 14:20, 18:50
    Трафикантът (категория C)
     
    How to Train Your Dragon 3 Fri, Mon - Thu 14:30, 16:40, 19:00
    Sat - Sun 12:15, 14:30, 16:40, 19:00
    Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят 2D (категория B)
     
    The Favourite Fri - Thu 16:20, 20:30
    Фаворитката (категория C)
     
    Cold Pursuit Fri, Mon - Thu 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
    Sat - Sun 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
    Студено отмъщение
    Премиера
    Drunk Parents Fri, Mon - Thu 19:50, 21:50
    Sat - Sun 13:30, 19:50, 21:50
    Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си (категория C)
     
    LEGO: Movie 2 2D Fri, Mon - Thu 17:20
    Sat - Sun 12:50, 17:20
    LEGO: Филмът 2 2D (категория B)
     
    Седмица с Оскарите: Кралицата на Шотландия Sun 19:00
    Седмица с Оскарите: Кралицата на Шотландия (категория C)
     
    Седмица с Оскарите: Бохемска рапсодия Mon 19:00
    Седмица с Оскарите: Бохемска рапсодия (категория C)
     
    Седмица с Оскарите: Ралф разбива интернета 2D Sun 11:30, 14:00
    Седмица с Оскарите: Ралф разбива интернета 2D (категория B)
     
    Седмица с Оскарите: Роди се звезда Tue 19:00
    Седмица с Оскарите: Роди се звезда (категория C)
     
    Седмица на Оскари:Спайдър-мен: В Спайди-вселена 2D Sat - Sun 12:00
    Седмица с Оскарите:Спайдър-мен: В Спайди-вселена2D (категория B)
     
    BlackKklansman  Wed 19:00
    Седмица с Оскарите: ОВ BlackKklansman
    Премиера
    Spider-Man OV Sat 19:00
    Седмица с Оскарите: ОВ Спайдър-мен 2D (категория B)
     
    The Favourite Thu 19:00
    Седмица с Оскарите: Фаворитката (категория C)
     




    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    30.04.2019 - ПО СЦЕНИТЕ НА РУСЕ май
    ПЪЛНА ПРОГРАМА

    всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net