CC
Rousse |
2/22/2019 -
2/28/2019
|
First Man |
Wed 21:10
|
Седмица с Оскарите: Първият
човек (категория C) |
|
Aquaman 3D |
Fri - Thu 21:40
|
Аквамен 3D (категория C) |
|
Mary Poppins
Returns |
Fri 19:00
|
Седмица с Оскарите: Мери
Попинз се завръща (категория B) |
|
Glass |
Fri - Thu 21:20
|
Стъкления (категория D) |
|
How to Train
Your Dragon: The Hidden World 3D |
Fri, Mon - Thu 15:30, 17:45
Sat - Sun 11:00, 13:15, 15:30, 17:45
|
Как да си дресираш дракон:
Тайнственият свят 3D (категория B) |
|
Asterix: The
Secret of the Magic Potion |
Sat - Sun 11:20
|
Астерикс: Тайната на
вълшебната отвара (категория A) |
|
Alita: Battle
Angel 3D |
Fri, Mon - Thu 14:40, 15:50, 17:10, 18:30,
19:40, 21:00, 22:10
Sat - Sun 12:10, 13:20, 14:40, 15:50, 17:10, 18:30, 19:40, 21:00,
22:10
|
Алита: Боен ангел 3D
(категория C) |
|
Happy Death
Day 2U |
Fri, Mon - Thu 16:00, 18:15, 20:10, 22:20
Sat - Sun 13:50, 16:00, 18:15, 20:10, 22:20
|
Честита нова смърт (категория
C) |
|
Ralph Breaks
the Internet: Wreck-It Ralph 2 2D |
Fri, Mon - Thu 14:00
Sat 11:30, 14:00
|
Ралф разбива интернета 2D
(категория B) |
|
Serenity |
Fri - Thu 16:50, 21:40
|
Фатално затишие (категория C) |
|
Sinners |
Fri - Thu 15:40, 19:30
|
Грешници (категория C) |
|
Runaway
Smartphone |
Fri, Mon - Thu 17:50
Sat - Sun 11:50, 17:50
|
Смартфонът беглец (категория
B) |
|
LEGO: Movie 2
3D |
Fri - Thu 15:10
|
LEGO: Филмът 2 3D (категория
B) |
|
The Mule |
Fri - Tue, Thu 14:20, 18:50, 21:10
Wed 14:20, 18:50
|
Трафикантът (категория C) |
|
How to Train
Your Dragon 3 |
Fri, Mon - Thu 14:30, 16:40, 19:00
Sat - Sun 12:15, 14:30, 16:40, 19:00
|
Как да си дресираш дракон:
Тайнственият свят 2D (категория B) |
|
The Favourite |
Fri - Thu 16:20, 20:30
|
Фаворитката (категория C) |
|
Cold Pursuit |
Fri, Mon - Thu 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Sat - Sun 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
|
Студено отмъщение |
Премиера |
Drunk Parents |
Fri, Mon - Thu 19:50, 21:50
Sat - Sun 13:30, 19:50, 21:50
|
Всичко, което не искаш да
знаеш за родителите си (категория C) |
|
LEGO: Movie 2
2D |
Fri, Mon - Thu 17:20
Sat - Sun 12:50, 17:20
|
LEGO: Филмът 2 2D (категория
B) |
|
Седмица с
Оскарите: Кралицата на Шотландия |
Sun 19:00
|
Седмица с Оскарите: Кралицата
на Шотландия (категория C) |
|
Седмица с
Оскарите: Бохемска рапсодия |
Mon 19:00
|
Седмица с Оскарите: Бохемска
рапсодия (категория C) |
|
Седмица с
Оскарите: Ралф разбива интернета 2D |
Sun 11:30, 14:00
|
Седмица с Оскарите: Ралф
разбива интернета 2D (категория B) |
|
Седмица с
Оскарите: Роди се звезда |
Tue 19:00
|
Седмица с Оскарите: Роди се
звезда (категория C) |
|
Седмица на
Оскари:Спайдър-мен: В Спайди-вселена 2D |
Sat - Sun 12:00
|
Седмица с
Оскарите:Спайдър-мен: В Спайди-вселена2D (категория B) |
|
BlackKklansman |
Wed 19:00
|
Седмица с Оскарите: ОВ
BlackKklansman |
Премиера |
Spider-Man OV |
Sat 19:00
|
Седмица с Оскарите: ОВ
Спайдър-мен 2D (категория B) |
|
The Favourite |
Thu 19:00
|
Седмица с Оскарите:
Фаворитката (категория C) |
|
|
|
|
|