CC
Rousse |
11/15/2019 -
11/21/2019
|
NT Live presents: All About
Eve |
Sat 19:00
|
NT Live представя: Всичко за
Ийв |
Специално |
Terminator:
Dark Fate |
Fri - Thu 21:20
|
Терминатор: Мрачна съдба
(категория D) |
|
Joker |
Fri, Sun - Wed 21:30
|
Жокера (категория D) |
|
Maleficent 2
3D Dub |
Fri, Mon - Thu 14:00
Sat - Sun 11:20, 14:00
|
Господарка на злото 2 3D Дуб
(категория C) |
|
Frozen 2 |
Thu 19:00
|
Замръзналото кралство 2 3D |
Предпремиера |
Gemini Man |
Fri, Sun - Wed 19:10
Thu 21:20
|
Близнакът (категория C) |
|
Reunion |
Fri, Mon - Thu 14:10, 16:30, 18:50, 21:10
Sat - Sun 11:45, 14:10, 16:30, 18:50, 21:10
|
Завръщане (категория C) |
|
Adams Family
3D |
Fri, Mon - Wed 15:20, 17:20
Sat 11:10, 13:20, 15:20, 17:10
Sun 11:10, 13:20, 15:20, 17:20
Thu 15:20, 17:10
|
Семейство Адамс 3D (категория
B) |
|
Playing With
Fire |
Fri, Mon - Thu 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
Sat - Sun 11:40, 13:45, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
|
Не си играй с огъня
(категория B) |
|
Abominable |
Sat - Sun 11:40, 13:40
|
Загубеният йети 2D (категория
B) |
|
Last
Christmas |
Fri, Mon - Thu 15:50, 18:10, 20:20, 22:30
Sat - Sun 11:30, 13:40, 15:50, 18:10, 20:20, 22:30
|
Последната Коледа |
Премиера |
Depeche Mode:
SPIRITS in the Forest |
Thu 19:00
|
Depeche Mode: SPIRITS in the
Forest |
Специално |
FORD v
FERRARI |
Fri, Mon - Thu 16:00, 19:00, 22:00
Sat - Sun 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
|
Пълно ускорение |
Премиера |
A Dose of
Happiness |
Fri, Mon - Thu 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Sat - Sun 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
|
Доза Щастие (категория C) |
|
Doctor Sleep |
Fri - Thu 15:40, 18:40, 21:45
|
Доктор Сън (категория D) |
|
Clara |
Fri, Mon - Thu 15:15
Sat - Sun 12:10, 15:15
|
Клара (категория B) |
|
Maleficent 2
2D Dub |
Fri, Mon - Wed 16:20, 18:45
Sat - Sun 12:30, 16:20, 18:45
Thu 16:20
|
Господарка на злото 2 2D Дуб
(категория C) |
|
Rounds |
Fri - Thu 17:10, 19:30, 21:40
|
В кръг (категория C) |
|
Midway |
Fri, Mon - Thu 16:30, 19:20, 22:10
Sat - Sun 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
|
Битката за Мидуей |
Премиера |
|