16.06.2025  » 28 медала за децата на Скури от плувен турнир във Варна


На 15 юни 2025 г. в град Варна се проведе Третият национален турнир по адаптирано плуване, организиран отлично от Милен Фидански и неговия екип. Събитието бе изпълнено с радост и спортен дух, а резултатите надминаха всички очаквания.


Специална благодарност бе отправена към труда и усилията на Берна и Алекс, чиято подкрепа беше неоценима за успеха на турнира. Техният принос направи възможно провеждането на това значимо събитие.

Децата от Фондация „Александър Русев“ завоюваха впечатляващите 28 медала. Сред тях са:

- 11 златни медала,
- 8 сребърни медала,
- 9 бронзови медала.

Тези успехи са плод на упорит труд, постоянство и усилия, вложени през годините. Голямо БРАВО на нашите златни рибки, както и на всички деца от останалите отбори и техните всеотдайни треньори! Няма по-голяма награда от това да видиш усмивките по лицата на децата – усмивки, извоювани с много труд и отдаденост, казват от Фондация „Александър Русев“.



Благодарности се отправят към всички, които през годините допринесоха за тези невероятни постижения. Тяхната подкрепа и ангажираност правят възможни тези моменти на радост и гордост.

АРЕНА
«  Обратно към новините