всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    15.03.2017  » БК Дунав Русе с участие в турнир за момичета във Варна

Днес във Варна ще се проведе баскетболен турнир за момичета до 14 години. Турнирът е заключителен етап за зона Мизия и Добруджа. В надпреварата ще участват отборите на БК „Дунав“ - Русе, „Вихър“ – Вълчи дол и „Черно море Одесос“ – Варна. Досега нашият състав има две победи срещу "Чардафон" – Габрово (88:46) и "Доростол" – Силистра (94:68). С тези две победи отборът е на второ място във временното класиране.

При две победи на предстоящия турнир БК „Дунав“- Русе ще се класира на първо място и ще е домакин на квалификационен турнир за участие на финалите. В състава няма контузени и треньорът Руслан Русев ще може да разчита на всички картотекирани момичета.

Отборът на баскетболен клуб Дунав Русе е в състав: Мария Метева, Татяна Аврамова, Елена Андреева, Анжелика Желева, Красимира Милкова, Виктория Костадинова, Дарис Добрева, Илиана Илиева, Зорница Герасимова, Джанан Джеват, Анджелина Георгиева, Александра Петкова, Виктория Тодорова, Кристиана Маркова, Илона Иса, Преслава Станчева, Йоана Вълчева и Надежда Туркова.

Програмата за състезанията на всички формации на баскетболен клуб Дунав Русе може да се види на www.dunavbasket.com.