всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    08.07.2017  » Русенски полицаи са най-добрите каратисти

3 купи и 9 медала грабнаха русенци след оспорвани, достойни битки и надпревари по време на проведената Национална купа по Полицейска лична защита и карате за служители на МВР в Бургас. Състезанията са част от утвърдения Спортен календар на „Спортна асоциация - МВР" за 2017 г.

Областна дирекция на МВР – Русе представиха трима състезатели, полицейски служители – Александър Йорданов, Светослав Бодуров и Станислав Георгиев.

В състезанието по полицейска лична защита отборът на ОДМВР – Русе, в състав Александър Йорданов и Светослав Бодуров се класира на първо място.

В дисциплината „Карате кумите” в категория до 84 кг., русенецът Александър Йорданов зае първо място. Той се класира втори в състезанието по „ката“.

В категорията до 75 килограма Станислав Георгиев завоюва първо място в „кумите“ и трето в „ката“. В същата категория Светослав Бодуров зае втора позиция в „кумите“ и трета в „ката“.

В крайното комплексно класиране отборът на ОДМВР – Русе загърби конкуренцията, като завърши на първо място.