всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    03.07.2018  » Поредна победа за състезателния SIN R1 GT4

Пореден повод за гордост за България донесе отборът „София Кар Моторспорт” с пилота Иван Влъчков зад волана на състезателния  SIN R1 GT4 през изминалия уикенд на връх рождения си ден.Той  спечели първа позиция в клас АМ и пета в генералното класиране на втората надпревара от кръга на пистата Нюрбургринг (Германия) и трета позиция в първото състезание в съботния ден.

Вторият ден беше дори по-успешен за нашия пилот, когато той завърши пети в генералното класиране и 1-ви в своя клас. С перфектна координация и дисциплина, без да поема излишни рискове, Влъчков  се озова на върха на почетната стълбичка заедно с мениджъра на отбора Росен Даскалов. Българският химн за пореден път беше чут и уважен от всички присъстващи и участници. Предстоят още предизвикателства, като следващото е на Slovakia Ring на 18-20 август.