До 30 септември Общински детски център
ще приема кандидатурите на желаещите
безплатно обучение в някоя от школите
и клубовете. Записването е на телефон
082 84 57 34 и 082 84 54 71, както и чрез имейл:
obdcki1@abv.bg. За справки и информация,
кандидатите могат да посетят центъра
на място в ж.к. “Здравец”,ул. “Околчица”
№ 9 (до бл. 83).
Формациите,
които Общински детски център предлага
са:
1. Детски хор
“Дунавски вълни” с диригент Весела
Тодорова; 2. Фолклорен
ансамбъл “Русчуклийче” с худ. ръководител
Нели Гарвалова-Христова; 3. Детско –
юношески фолклорен ансамбъл “Зорница”
с ръководители Милена Михова и Добрин
Райчев; 4. Фолклорен
танцов ансамбъл “Здравец” с главен
художествен ръководител Димитър Донев
и репетитор Катя Димитрова;
5. Школа за
народни инструменти – тамбура, гайда
и акордеон с ръководители Светлана
Недкова – Петрова и Иван Минчев; 6. Школа за
народно пеене с вокален педагог Светлана
Недкова – Петрова; 7. Детска
вокална група “Слънце” с ръководител
Наталия Константинова; 8. Тамбурашки
оркестър „Русе” с диригент Наталия
Константинова и преподаватели по тамбура
Георги Тодоров и Весела Казанджиева; 9. Студио
“Театър” с ръководител Любомир Кънев; 10. Детска
театрална работилничка „Сладурите“;
11. Танцова
школа по салса за деца с ръководител
Ангел Филиповски; 12. Школа за
духови инструменти (туба, тромпет,
тромбон, саксофон и др.) С ръководител
Олег Филипов; 13. Клуб
“Приятели на книгата” с ръководител
Ваня Спасова – сформиране на групи по
училища; 14. Школа по
изобразителни изкуства с ръководител
Маргарита Хрисандова - секции “Живопис
и графика”, “Скулптура и керамика” и
„Рисувана коприна” 15. Клуб по
народно – приложно изкуство и етнография
“Непресъхващ извор” с ръководител
Теменужка Донева - сформиране на групи
по училища 16. Школа по
пиано с преподавател Мая Тодорова 17. Клуб по
спортни танци с ръководители Елена и
Иван Деспотови •
Латиноамерикански танци • Стандартни
танци 18. Балетно
студио „Арт денс класик“ (класически
и акро-денс балет, характерни и
исторически танци) с ръководител Силвия
Малинова-Добрева 19. Школа по
китара с ръководител Георги Тодоров
20. Школа по
шах с ръководител Николай Йорданов
21. Школа по
кей поп с ръководител Наталия Томова АРЕНА
|