Сряда, 10 Юни 2026
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    03.09.2010  » Нови заглавия в програмата на русенския театър

    Новият творчески сезон на Драматичния театър „Сава Огнянов“ в Русе ще започне с две премиери. На 07.09 от 19.00 часа в зала „Слави Шкаров“ зрителите ще имат възможност да видят постановката на Орлин Дяков УРАВНЕНИЕ. Още на следващата вечер, 08.09 от 19.00 часа в Голямата зала ще бъде представен спектакълът ШОКОЛАДОВИЯТ ВОЙНИК от Джордж Бърнард Шоу, постановка Николай Поляков.

    Още през октомври културният институт ще предложи още едно ново заглавие на своята публика - „Три сестри“ по Чехов. Постановката ще е дело на големия руски театрален и филмов актьор Армен Джигарханян.

    До края на календарната година на русенска сцена ще започнат репетиции на детски спектакъл „Шарени приказки“, на френска комедия и на спектакъла „Полет над кукувиче гнездо“ - съвместен проект на „Сава Огнянов“ и Народния театър „Иван Вазов“.

    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »