Понеделник, 14 Октомври 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    03.11.2017  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе
    CC Rousse




    11/3/2017 - 11/9/2017
    The Omnipresent Fri - Thu 15:30, 19:00, 21:30
    Вездесъщият (категория C)

    Heights Wed - Thu 19:00
    Възвишение (категория C)
    Предпремиера
    The Emoji Movie 2D Fri, Mon - Thu 14:00, 18:10
    Sat - Sun 11:50, 14:00, 18:10
    Емоджи: Филмът 2D (категория B)

    XII “А“ Fri - Thu 14:10
    XII “А“ (категория B)

    Thor: Ragnarok 3D Fri, Mon - Thu 14:40, 15:50, 17:15, 18:30, 19:50, 21:10, 22:30
    Sat - Sun 11:00, 12:00, 13:10, 14:40, 15:50, 17:15, 18:30, 19:50, 21:10, 22:30
    Тор: Рагнарок 3D (категория B)

    Flatliners Fri, Sun - Tue 20:50
    Sat, Wed - Thu 22:00
    Линия на смъртта (категория C)

    Happy Family 3D Sat - Sun 11:30, 13:30
    Шантаво семейство 3D (категория B)

    NT Live presents: No Man's Land Sat 19:00
    NT Live представя: Ничия земя

    Home Again Fri - Thu 16:20
    Всички мои мъже (категория B)

    Kingsman: The Golden Circle Fri, Sun - Tue 18:00
    Kingsman: Златният кръг (категория C)

    Happy Death Day Fri - Thu 15:00, 17:00, 20:10, 22:10
    Честита смърт (категория C)

    The Snowman Fri - Thu 19:10, 21:40
    Снежния човек (категория D)

    My Little Pony Fri, Mon - Thu 14:30, 16:40
    Sat - Sun 12:20, 14:30, 16:40
    My Little Pony: Филмът (категория B)

    Wind River Fri, Mon - Thu 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
    Sat - Sun 13:20, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
    Дивата река
    Премиера
    Blade Runner 2049 3D Fri - Thu 20:30
    Блейд Рънър 2049 3D (категория C)

    The LEGO NINJAGO Movie 2D Fri, Mon - Thu 16:00
    Sat - Sun 12:40, 16:00
    Lego Ninjago: Филмът 2D (категория B)

    Geostorm 3D Fri, Mon - Thu 15:00, 17:15, 19:30, 21:50
    Sat - Sun 12:50, 15:00, 17:15, 19:30, 21:50
    Геобуря 3D (категория C)

    Jigsaw Fri - Thu 18:20, 20:20, 22:20
    Пъзелът (категория D)

    Little Vampire 3D Fri, Mon - Thu 16:50
    Sat - Sun 13:00, 16:50
    Малкият вампир 3D (категория B)

    Little Vampire 2D Fri, Mon - Thu 14:50, 18:40
    Sat - Sun 11:10, 14:50, 18:40
    Малкият вампир 2D (категория B)



    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net