Четвъртък, 18 Юли 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    04.05.2018  »  КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе



    CC Rousse
    5/4/2018 - 5/10/2018
    Gnome Alone 3D Sat - Sun 11:45
    Гномчета вкъщи 3D (категория B)
     
    Peter Rabbit Fri, Mon - Thu 15:30, 17:30
    Sat - Sun 11:30, 13:30, 15:30, 17:30
    Зайчето Питър (категория B)
     
    Tomb Raider Fri, Mon - Thu 21:30
    Sat - Sun 13:50, 21:30
    Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
     
    A Quiet Place Fri - Thu 20:40
    Нито звук (категория D)
     
    Ready Player One Fri - Thu 18:40
    Играч първи, приготви се 3D (категория B)
     
    Blockers Fri - Thu 19:20, 21:30
    Секс на куково лято (категория C)
     
    Maya the Bee: The Honey Games Fri, Mon - Thu 16:00
    Sat - Sun 12:00, 16:00
    Пчеличката Мая: Игрите на меда 3D (категория A)
     
    Rampage Fri, Mon - Thu 14:30, 18:30, 20:50
    Sat - Sun 12:20, 14:30, 18:30, 20:50
    Rampage: Унищожителите 3D (категория C)
     
    Truth or Dare Fri - Thu 16:40, 19:00, 21:20
    Истина или предизвикателство (категория D)
     
    The Stolen Princess Fri, Mon - Thu 14:30
    Sat - Sun 12:30, 14:30
    Откраднатата принцеса (категория B)
     
     Avengers: Infinity War Fri, Mon - Thu 15:10, 16:30, 18:10, 19:30, 21:10, 22:30
    Sat - Sun 12:10, 13:20, 15:10, 16:30, 18:10, 19:30, 21:10, 22:30
    Отмъстителите: Война без край 3D (категория C)
     
    Taxi 5 Fri, Mon - Thu 15:00, 17:10, 19:40, 21:50
    Sat - Sun 12:50, 15:00, 17:10, 19:40, 21:50
    Такси 5 (категория C)
     
    Super Troopers 2 Fri, Mon - Thu 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
    Sat - Sun 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10
    Супер патрул 2 (категория C)
    Премиера
    Midnight Sun Fri - Thu 16:45
    Слънце в полунощ (категория B)
     
    I Feel Pretty Fri - Thu 16:10, 19:50, 22:10
    Диагноза: Секси! (категория B)
     
    Maya the Bee: The Honey Games Fri - Thu 14:00, 18:00
    Пчеличката Мая: Игрите на меда 2D (категория A)
     
    The Fixies: Top Secret Fri, Mon - Thu 14:50, 17:00, 18:50
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 14:50, 17:00, 18:50
    Сръчковците
    Премиера


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    01.07.2019 - ПО СЦЕНИТЕ НА РУСЕ юли
    ПЪЛНА ПРОГРАМА

    всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net