Вторник, 23 Юли 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    01.06.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    6/1/2018 - 6/7/2018

    Jurassic World: The Fallen Kingdom 3D Tue 00:01
    Wed - Thu 19:00, 21:40
    Джурасик свят: Рухналото кралство 3D (категория C)
    Предпремиера
    Peter Rabbit Mon - Tue 14:50, 16:50, 18:50
    Wed - Thu 14:50, 16:50
    Зайчето Питър (категория B)
     
    Revolution X Fri - Sun 21:00
    Mon - Thu 14:10, 15:50, 18:00, 21:00
    Революция Х (категория C)
     
    Truth or Dare Fri - Tue 22:00
    Истина или предизвикателство (категория D)
     
    The Stolen Princess Mon - Thu 14:00
    Откраднатата принцеса (категория B)
     
    Solo: A Star Wars Story Fri - Sun 11:40, 12:30, 14:30, 15:15, 17:10, 18:00, 19:50, 20:45, 21:40, 22:30
    Mon - Thu 14:30, 15:15, 17:10, 18:00, 19:50, 20:45, 21:40, 22:30
    Соло: История от Междузвездни войни 3D (категория B)
     
    Overboard Fri - Tue 18:40, 21:10
    Wed - Thu 18:40, 21:50
    Зад борда (категория B)
     
     Avengers: Infinity War Fri - Sun 18:30, 21:30
    Mon - Thu 15:30, 18:30, 21:30
    Отмъстителите: Война без край 3D (категория C)
     
    Taxi 5 Fri - Thu 19:15, 21:20
    Такси 5 (категория C)
     
    Deadpool 2 Fri - Thu 14:20, 16:45, 19:40, 22:10
    Дедпул 2 (категория D)
     
    Charming Fri - Sun 12:00, 14:00, 16:00, 17:50
    Mon - Thu 14:00, 16:00, 17:50
    Чаровният принц 3D (категория B)
     
    I Feel Pretty Fri - Thu 19:30
    Диагноза: Секси! (категория B)
     
    Maya the Bee: The Honey Games Mon - Thu 14:30, 16:30
    Пчеличката Мая: Игрите на меда 2D (категория A)
     
    The Fixies: Top Secret Fri - Sun 11:20
    Сръчковците (категория A)
     
    Solo: A Star Wars Story Dubbed Fri - Sun 11:00, 13:40, 16:20, 19:00
    Mon - Thu 16:20, 19:00
    Соло: История от Междузвездни войни 3D Дублиран  (категория B)
     
    Book Club Fri - Sun 13:00, 15:10, 17:20, 20:10, 22:20
    Mon - Thu 15:10, 17:20, 20:10, 22:20
    Книга за възрастни
    Премиера
    Kids Fest: Peter Rabbit Fri - Sun 11:00, 13:10, 14:50, 19:00
    Детски празник: Зайчето Питър (категория B)
     
    Kids Fest: Maya the Bee Fri - Sun 13:00, 16:20
    Детски празник: Пчеличката Мая 2D (категория A)
     
    Kids Fest: Revolution X Fri - Sun 11:30, 13:40, 15:50, 18:00
    Детски празник: Революция Х (категория C)
     
    Kids Fest: Stolen Princess Fri - Sun 12:00
    Детски празник: Откраднатата принцеса (категория B)
     
    Kids Fest: Lilly The Little Fish Fri - Sun 14:00
    Детски празник: Лили Рибката (категория B)
     
    Kids Fest: Coco Fri - Sun 16:50
    Детски празник: Тайната на Коко 2D (категория B)
     




    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    01.07.2019 - ПО СЦЕНИТЕ НА РУСЕ юли
    ПЪЛНА ПРОГРАМА

    всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net