Петък, 16 Ноември 2018
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    02.11.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    11/2/2018 - 11/8/2018


    Smallfoot 3D Fri - Thu 18:00
    Малката стъпка 3D (категория B)
     
    Teen Titans Go! To the Movies Fri - Sun 11:30
    Малки титани: В готовност! (категория B)
     
    Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Fri - Sun 11:10, 13:20
    Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция 2D (категория B)
     
    Johnny English Strikes Again Fri - Thu 21:45
    Джони Инглиш избухва отново (категория B)
     
    Duck Duck Goose Fri - Sun 12:30
    Патешка история (категория B)
     
    First Man Fri - Sun 13:30, 20:10
    Mon - Thu 20:10
    Първият човек (категория C)
     
    A Star Is Born Fri - Thu 16:20, 19:00
    Роди се звезда (категория C)
     
    Halloween Fri - Thu 17:45, 20:00, 22:15
    Хелоуин (категория D)
     
    The House with a Clock in Its Walls Fri - Thu 21:00
    Мистерията на къщата с часовника (категория B)
     
    Venom Fri - Sun 12:10, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
    Mon - Thu 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
    Венъм 3D (категория C)
     
    Mile 22 Fri - Thu 18:40, 20:40
    22ра миля (категория D)
     
    Bohemian Rhapsody Fri - Sun 11:40, 14:20, 17:00, 19:45, 20:50, 22:30
    Mon - Thu 14:20, 17:00, 19:45, 20:50, 22:30
    Бохемска рапсодия
    Премиера
    Smallfoot Fri - Sun 12:00, 14:00, 16:00
    Mon - Thu 14:00, 16:00
    Малката стъпка 2D (категория B)
     
    Luis and the Aliens Fri - Sun 12:40, 14:40, 16:40, 18:50
    Mon - Thu 14:40, 16:40, 18:50
    Луис и извънземните 3D (категория B)
     
    Belleville cop Fri - Thu 15:30, 21:15
    Ченгето от Белвил (категория C)
     
    Cinderella and the Secret Prince Fri - Sun 12:20, 14:20, 16:30
    Mon - Thu 14:20, 16:30
    Пепеляшка: Тайната на принца (категория B)
     
    Hunter Killer Fri - Thu 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
    Унищожителят (категория C)
     
    The House with a Clock in Its Walls Dubbed Fri - Sun 11:50, 14:10, 16:20, 18:30
    Mon - Thu 14:10, 16:20, 18:30
    Мистерията на къщата с часовника Дублиран (категория B)
     
    Wheely 3D Fri - Sun 11:00, 15:10, 19:15
    Mon - Thu 15:10, 19:15
    Уийли 3D
    Премиера
    Wheely Fri - Sun 13:00, 17:10
    Mon - Thu 17:10
    Уийли 2D
    Премиера




    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net