Сряда, 20 Ноември 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    11.10.2019  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    10/11/2019 - 10/17/2019

    Angel Has Fallen Fri 22:10
    Sat - Thu 21:00
    Код: Ангелът (категория D)
     
    It: Chapter Two Fri - Thu 20:30
    То: Част втора (категория D)
     
    Joker Fri, Mon - Thu 14:45, 15:50, 17:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15
    Sat - Sun 12:15, 14:45, 15:50, 17:15, 18:30, 19:45, 21:00, 22:15
    Жокера (категория D)
     
    Lion King 2D dub Fri, Mon - Thu 14:30
    Sat - Sun 11:40, 14:30
    Цар Лъв 2D дублирана (категория B)
     
    Good Boys Sat - Sun 12:30
    Момчета за пример (категория C)
     
    Ad Astra Fri - Thu 14:20, 16:50, 19:20, 21:50
    Към звездите (категория C)
     
    Abominable 3D Fri, Mon - Thu 14:00
    Sat - Sun 12:00, 14:00
    Загубеният йети 3D (категория B)
     
    Angry Birds 2 2D Fri, Mon - Thu 14:20, 16:20
    Sat - Sun 12:20, 14:20, 16:20
    Angry Birds: Филмът 2 2D (категория B)
     
    Metallica & San Francisco Symphony: S&M2 Fri 19:00
    Metallica & San Francisco Symphony: S&M2
     
    Playmobil: The Movie 3D Sat - Sun 11:20, 13:30
    Playmobile: Филмът 3D (категория B)
     
    Hustlers Fri - Thu 17:00, 19:30, 22:00
    Да свалиш Уолстрийт (категория D)
     
    Gemini Man Fri, Mon - Thu 15:10, 16:15, 17:30, 18:50, 20:00, 21:15, 22:30
    Sat - Sun 12:45, 15:10, 16:15, 17:30, 18:50, 20:00, 21:15, 22:30
    Близнакът
    Премиера
    Letters from Antarctica Fri, Mon - Thu 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
    Sat - Sun 12:40, 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
    Писма от Антарктида
    Премиера
    Rambo: Last Blood Fri 20:50
    Sat - Thu 18:30, 20:50
    Рамбо: Последна кръв (категория D)
     
    Trouble 3D Fri, Mon - Thu 14:40, 16:40, 18:40
    Sat - Sun 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
    Г-н Беля 3D (категория B)
     
    Abominable Fri 15:00, 17:00, 18:50
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
    Mon - Thu 15:00, 17:00, 19:00
    Загубеният йети 2D (категория B)
     


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net