Събота, 18 Май 2024
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    21.04.2024  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    4/19/2024 - 4/25/2024


    Dune: Part Two Fri - Thu 15:50, 20:40
    Дюн: Част втора (категория C)
     
    Dogs at the Opera Sat - Sun 12:40
    Кучета в операта (категория A)
     
    Butterfly Tale Sat - Sun 11:30
    Легенда за пеперудите (категория A)
     
    Godzilla x Kong: The New Empire 3D Fri, Mon - Tue 16:00, 18:30, 21:10
    Sat - Sun 11:10, 13:30, 16:00, 18:30, 21:10
    Wed 14:00, 16:30, 21:10
    Thu 16:00, 21:10
    Годзила и Конг: Нова империя 3D (категория C)
     
    The Fall Guy Thu 18:30, 21:15
    Каскадьорът
    Предпремиера
    Kung Fu Panda 4 2D Fri, Mon - Thu 15:20, 17:20, 19:20
    Sat - Sun 11:20, 13:20, 15:20, 17:20, 19:20
    Кунг-фу панда 4 2D (категория B)
     
    Ghostbusters: Frozen Empire Fri, Mon - Tue, Thu 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
    Sat - Sun 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
    Wed 14:30, 17:00, 19:40, 22:00
    Ловци на духове: Замръзналата империя (категория C)
     
    Monkey Man Fri, Sun - Thu 14:40
    Мънкимен (категория D)
     
    Because I Love Bad Weather Fri, Mon - Tue 16:40, 18:50, 21:00
    Sat 11:40, 15:00, 21:00
    Sun 11:40, 16:40, 18:50, 21:00
    Wed 16:40, 18:50, 21:20
    Thu 16:40, 18:50
    Защото обичам лошото време (категория B)
     
    Opera in the Cinema: La Traviata Sat 18:00
    Опера в киното: Травиата (No Rating)
    СПЕЦИАЛНО СЪБИТИЕ
    The First Omen Fri - Tue, Thu 21:20
    Wed 22:30
    Първата поличба (категория D)
     
    Lila's Book Sat - Sun 13:20
    Книгата на Лила (категория B)
     
    The Jungle Bunch 2: World Tour Fri, Mon - Tue, Thu 14:00
    Sat - Sun 11:50, 13:50
    Героите на джунглата 2: Около света (категория B)
     
    Civil War Fri - Thu 17:10, 19:30, 21:50
    Гражданска война (категория D)
     
    Rabbit Academy 2 Fri, Mon - Thu 14:50, 16:50, 18:40
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 14:50, 16:50, 18:40
    Заешка академия
    Премиера
    Back to Black Fri - Thu 14:10, 19:00, 21:40
    Ейми Уайнхаус: Back to Black (категория C+)
     
    Abigail Fri, Mon - Thu 15:10, 17:30, 19:50, 22:15
    Sat - Sun 12:50, 15:10, 17:30, 19:50, 22:15
    Абигейл
    Премиера
    Opasni shmatki Fri, Mon - Tue, Thu 14:00, 15:15, 16:10, 17:15, 18:15, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
    Sat - Sun 12:00, 14:00, 15:15, 16:10, 17:15, 18:15, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
    Wed 14:00, 15:15, 16:10, 17:15, 18:15, 19:30, 20:20, 21:30, 22:30
    Опасни шматки
    Премиера
    Couples Night: The Fall Guy Wed 19:15
    Couples Night: Каскадьорът
    СПЕЦИАЛНО СЪБИТИЕ


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »