Четвъртък, 13 Юни 2024
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    17.05.2024  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе


    CC Rousse

    5/17/2024 - 5/23/2024



    Dune: Part Two Fri - Thu 16:10

    Дюн: Част втора (категория C)
     
    Godzilla x Kong: The New Empire 3D Fri - Tue 20:45

    Годзила и Конг: Нова империя 3D (категория C)
     
    The Fall Guy Fri - Tue 15:40
    Wed - Thu 15:20

    Каскадьорът (категория C)
     
    Kingdom of the Planet of the Apes Fri, Sun - Mon 13:10, 16:00, 18:00, 19:00, 21:00, 22:00
    Sat 13:10, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00
    Tue 16:00, 18:00, 19:00, 21:00, 22:00
    Wed - Thu 16:00, 19:00, 21:00, 22:00

    Кралството на планетата на маймуните (категория C)
     
    Kung Fu Panda 4 2D Fri, Mon 13:30, 17:40
    Sat - Sun 11:30, 13:30, 17:40
    Tue - Thu 17:40

    Кунг-фу панда 4 2D (категория B)
     
    Ghostbusters: Frozen Empire Fri - Thu 18:20

    Ловци на духове: Замръзналата империя (категория C)
     
    Opera in the Cinema: Turandot Sat 18:00

    Опера в киното: Турандот (No Rating)
    СПЕЦИАЛНО
    The Jungle Bunch 2: World Tour Fri, Mon - Thu 14:10
    Sat - Sun 12:10, 14:10

    Героите на джунглата 2: Около света (категория B)
     
    Rabbit Academy 2 Fri, Mon 13:00, 16:00
    Sat - Sun 11:15, 13:00, 16:00
    Tue - Thu 16:00

    Заешка академия (категория A)
     
    The Challengers Fri - Thu 14:40, 19:20

    Претендентите (категория C+)
     
    Back to Black Fri - Thu 21:20

    Ейми Уайнхаус: Back to Black (категория C+)
     
    Abigail Fri - Thu 22:00

    Абигейл (категория D)
     
    The Strangers: Chapter 1 Fri, Mon - Thu 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
    Sat - Sun 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30

    Безликите: Глава първа (категория D)
    Премиера
    The Last Shooter Fri, Mon - Thu 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
    Sat - Sun 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15

    Последният стрелец
    Премиера
    Opasni shmatki Fri, Mon - Thu 14:00, 16:00, 19:40, 21:40
    Sat - Sun 12:00, 14:00, 16:00, 19:40, 21:40

    Опасни шматки (категория C)
     
    Tarot Fri, Mon 13:50, 19:30, 21:30
    Sat - Sun, Tue - Thu 14:00, 19:30, 21:30

    Карти на смъртта (категория D+)
     
    Boonie Bears: Guardian Code 2D Fri, Mon - Thu 17:20
    Sat - Sun 11:50, 17:20

    Горските мечоци 9: Пазители 2D (категория B)
     
    It's Never Just Sex Fri - Thu 14:20, 16:20, 18:10, 20:00, 21:50

    Никога не е просто секс (категория C+)
     
    Furiosa: A Mad Max Saga Wed - Thu 18:30, 21:30

    Фюриоза: Сага за "Лудия Макс"
    Предпремиера
    Imaginary Friends Fri, Mon - Thu 14:45, 17:00, 19:10
    Sat - Sun 11:00, 12:30, 14:45, 17:00, 19:10

    Измислени приятели
    Премиера



    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »