Четвъртък, 12 Февруари 2026
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели
       12.02.2026 - Над 300 валентинки ще цъфнат на Дървото на влюбените
    Осми конкурс за креативни послания 
       12.02.2026 - 134 даровити ученици бяха отличени
    От 14 общински и 6 държавни училища
       12.02.2026 - Времето днес и до края на седмицата
    Застудяване в началото на новата
       11.02.2026 - Ремонтират нови 320 метра от моста
    Демонтирани са стоманени плочи
       11.02.2026 - Русе пее на 3 март с Йордан Камджалов!
    Музикална лаборатория за всички
       11.02.2026 - Силата на думите намира дом в МЕДИКА Русе
    Стихове, създадени по време на лечение
       11.02.2026 - Ремонтът на Свети Николай Чудотворец продължава
    Половината цел вече е постигната
       11.02.2026 - Русенското образование с нов повод за гордост
    д-р Георгиева получи високо отличие
       11.02.2026 - Времето днес и в следващите няколко дни
    Облачността ще се разкъсва
       10.02.2026 - Няма да има център за бежанци в Сеново
    Предложението бе на кмета на Ветово

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    26.05.2025  » Млади рок групи откриват концерта 60 години Димитър Воев

    Три млади рок групи откриват концерта „60 години Димитър Воев“. Това са Mind Pierce, „Опиум„ и „Цвет“, като всяка от тях е повлияна малко или много от творчеството на Воев и „Нова генерация“, като в същото време, всяка от тях носи свой собствен почерк и емоции, присъщи на днешния ден, коментират организаторите. 



    „Щастлив съм, че тези млади музиканти ще имат възможност да свирят на една сцена с нас и се надявам това да бъде страхотна мотивация за тях“, казва Васил Гюров от „Ревю“.

    „Цвет“ е рок група, създадена през 2023 г., част от младежката софийска ъндърграунд сцена. Музикантите създават авторска музика на български език и до момента имат над 30 концерта. В „Цвет“ са Бранимир Тодоров (китара и вокал), Божидар Рачев (барабани) и Максим Топузов (бас).

    „Опиум“ е алтернативна рок група, създадена през 2022 г. Има участия на множество клубни сцени из цялата страна, а един от акцентите в кариерата им досега е участието им в поп-рок фестивала в Несебър през 2023 година. Тази година „Опиум“ се подготвя да издаде своя дебютен албум, който ще обедини мелодични линии, лични текстове и разнообразна звукова палитра.

    Mind Pierce е хард рок група, съставена от петима музиканти. В основата им е Мариета (вокал), но всеки от членовете на групата идва със своя глас, история и страст към музиката – Петър (барабанист), Алекс и Янис (китаристи) и Денко (басист). 

    Както писа БТА групите „Нова генерация“, „Тангра“ и „Ревю“ отбелязват 60 години от рождението на Димитър Воев. Събитието е на 7 юни в парк център „Юнак“.

    АРЕНА
    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    29.01.2026 - КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе
    30 януари - 5 февруари

    всички интервюта  »