всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    13.11.2019  » 5 купи и 10 медала за русенски полицаи от първенство

Русенските полицаи се завърнаха с 5 купи и 10 медала от първенствата, проведени Смолян по Полицейска лична защита и карате за служители на МВР.

Русенската дирекция представиха петима състезатели - Александър Йорданов, Светослав Бодуров, Теодор Иванов, Станислав Георгиев, Милен Атанасов, под ръководството на Станислав Станчев, главен инструктор по полицейска лична защита в ОДМВР – Русе.

В отборното първенство по полицейска лична защита и двата тима на ОДМВР - Русе завоюваха призови места. Шампионската титла взе отборът „ОДМВР – Русе І“ в състав Александър Йорданов и Светослав Бодуров, които са настоящите (през последните три години) национални шампиони и трети на световното за 2018 г.

Вторият русенски отбор „ОДМВР – Русе ІІ“, в състав Теодор Иванов и Станислав Георгиев, зае трета позиция на призовата стълбица.

В индивидуалното класиране в „карате“, шампионската позиция на първото място в категория до 75 килограма, завоюва русенският състезател Светослав Бодуров. В категорията до 84 килограма служителят на ОДМВР – Русе Александър Йорданов се класира на второ място.

В отборното класиране на карате ОДМВР – Русе завоюва втора позиция.