Неделя, 18 Април 2021
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    03.03.2021  » Всички листи за парламентарните избори в Русе

     

    Ето кои са участниците във всички листи на партии и коалиции по реда на интегралната бюлетина в Русе

    1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

    1. Искрен Василев Веселинов

    2. Галин Тодоров Григоров

    3. Севдалин Петров Ангелов

    4. Росица Борисова Георгиева

    5. Нина Йорданова Крушева

    6. Деян Великов Димитров

    7. Валентин Васков Джамбазов

    8. Магдалена Емилова Георгиева

    9. Давид Александров Александров

    10. Ангел Великов Петков

    11. Румен Ламбев Григоров

    12. Владо Владимиров Владов

    13. Деян Ангелов Стайков

    14. Цветелин Георгиев Радулов

    15. Кремена Недкова Любенова

    16. Траян Тихомиров Тотев

    2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

    1. Стамен Цанев Цанев

    2. Владимир Николаев Легарски

    3. Борислав Добрев Божилов

    4. Иван Иванов Хаджииванов

    5. Азиз Фикретов Азизов

    3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

    1. Петър Иванов Иванов

    2. Евелина Емануилова Илиева

    3. Анатоли Петров Антонов

    4. Анна Йорданова Пенчева

    4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

    1. Крум Зарков

    2. Пламен Рашев

    3. Ивалинка Цанкова

    4. Теодора Евтимова

    5. Георги Стоилов

    6. Биляна Кирова

    7. Нора Стоянова

    8. Тодор Йорданов

    9. Милен Лазаров

    10. Мяна Досева

    11. Росен Миланов

    12. Любомир Владимиров

    13. Стефка Караколева

    14. Асен Ласонин

    15. Емил Георгиев

    5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

    1. Златан Стоянов Златанов

    2. Милен Иванов Боев

    3. Христо Кирилов Попов

    4. Васил Митев Петров

    5. Петя Георгиева Попова

    6. Костадин Петков Георгиев

    7. Димитър Милев Димитров

    8. Димитър Пламенов Пашев

    9. Митю Николов Димов

    6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

    1. Валери Йорданов Иванов

    2. Милко Борисов Костадинов

    3. Йовчо Георгиев Смилов

    4. Мариан Иванов Димитров

    5. Преслава Димитрова Макаер

    6. Димчо Василев Киряков

    7. Ренета Стефанова Мицова

    8. Вера Иванова Иванова

    9. Пламен Кръстев Петков

    10. Иван Цветанов Петров

    7 ПП „АТАКА“

    1. Мирослав Петров Славчев

    2. Веселин Тодоров Велчев

    3. Лъчезар Иванов Лунчев

    4. Даниел Тодоров Николов

    8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

    1. Йосиф Трифонов Новаков

    2. Милена Иванова Ботева

    3. Денка Нойкова Цонева

    4. Георги Иванов Йончин

    5. Красимир Иванов Цонев

    9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

    1. Бюрхан Илиязов Абазов

    2. Дауд Мехмед Ибрям

    3. Айлян Раифова Карамехмедова

    4. Борислав Пламенов Рачев

    5. Баки Басри Солак

    6. Мехмед Руждиев Мехмедов

    7. Алпер Ибрахимов Топалов

    8. Гюлвер Гюналова Керим

    9. Сюзан Ахмедова Шабанова

    10. Айдухан Нихатов Ахмедов

    11. Ализан Нихат Яхова

    12. Венцислав Руменов Чавдаров

    13. Есин Ебадулова Вейсалова

    14. Мехмед Ремзи Гази

    15. Айхан Еролов Тефъков

    16. Мехмед Хасан Мехмед

    10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

    1. Марин Стефанов Обрешков

    2.Павлин Димчев Панев

    3. Георги Пламенов Минков

    4. Мария Ангелова Митрофанова

    11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

    1. Митко Христов Кунчев

    2. Иван Николаев Станев

    3 Симеон Стойков Момчилов

    4. Михаил Руменов Михов

    5. Йоана Тодорова Терзиева

    6. Георги Божков Начев

    7. Виктор Кирилов Стоянов

    8. Иван Белчев Белчев

    9. Калоян Тонев Иванов

    10. Ростислав Юриев Кандиларов

    11. Деян Миленов Герасимов

    12 ПП „Възраждане на Отечеството“

    1. Мариян Йорданов Димитров

    2. Иво Стоянов Иванов

    3. Васил Тодоров Иванов

    4. Мариана Румянова Костадинова

    5. Любомир Иванов Иванов

    6. Стефан Александров Александров

    7. Петър Георгиев Владев

    8. Валентин Груев Григоров

    13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

    1. Пламен Петров Маринов

    2. Любомир Николов Чапкънов

    3. Дамян Симеонов Симеонов

    4. Полина Пламенова Маринова

    5. Теодора Стоянова Павлова

    6. Николай Димитров Тодоров

    7. Илхан Юсеинов Юсеинов

    9. Каролина Иванова Симеонова

    10. Марко Иванов Иванов

    11. Йордан Тодоров Казаков

    12. Себатин Нехат Хюсмен

    14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

    1. Стелиян Стефанов

    2. Моника Бабикер

    3. Румен Яковчев

    4. Петър Йорданов

    5. Дилян Данев

    6. Пламен Георгиев

    7. Венцислав Ангелов

    8. Надежда Кръстева

    15 ПП „НАЦИЯ“

    1. Кирил Владимиров Гумнеров

    16 ПП „МИР“

    1. Христина Радкова Георгиева

    2. Светла Костадинова Иванова

    3. Анатоли Анчев Костадинов

    4. Мария Димитрова Петрова

    5. Екатерина Илиева Барбова

    6. Марияна Александрова Миткова

    7. Цветомир Иванов Цонев

    8. Виолета Димитрова Георгиева

    17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

    1. Рафаил Антонов Арабаджийски

    2. Димитър Чавдаров Панайотов

    3. Венцислав Веселинов Бонков

    18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

    1. Станимир Денчев Бояджиев

    2. Зорница Димитрова Дикова-Ранева

    3. Константин Живков Георгиев

    4. Първолета Чавдарова Иванова-Радева

    5. Синан Рейханов Хебибов

    6. Ивайло Димитров Коцев

    7. Мирослава Станева Станева

    8. Кристиян Георгиев Георгиев

    9. Светослав Данчев Вълчев

    10. Васил Тодоров Василев

    11. Стефан Ружков Шиков

    12. Радослав Станимиров Радоев

    13. Ваня Величкова Пантелеева

    14. Георги Димитров Тодоров

    15. Ралица Костова Барашка-Николова

    19 ПП „Глас Народен“

    1. Зорница Желева Пейкова

    20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

    1. Бойко Георгиев Никифоров

    2. Нели Красимирова Николова

    3. Антони Емилов Николов

    21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

    1. Ченко Сотиров

    2. Филип Виденов

    3. Бранимир Стефанов

    4. Наталия Къснеделчева

    5. Иван Попов

    6. Емилия Маринова

    7. Атанас Атанасов

    8. Айлин Хамзов

    9. Богомила Върбанова

    10. Георги Георгиев

    11. Мирела Йорданова

    12. Георги Пенчев

    13. Лилия Николова

    14. Теодора Узунова

    15. Деяна Ангелова

    16. Бойка Великова

    22 ПП „ПРАВОТО“

    1. Добри Иванов Маринов

    2. Валентин Стефанов Стоянов

    3. Валери Илиев Джуров

    23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

    1. Красимир Иванов Иванов

    2. Мирослава Георгиевна Габерова

    3. Емил Иванов Ушев

    24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

    1. Вихрен Иванов Бухов

    2. Христиан Радев Митев

    3. Любен Олегов Петров

    4. Кремена Андреева Бояджиева

    5. Калоян Чавдаров Христов

    6. Владимир Василев Недялков

    7. Цанко Илиев Пейков

    8. Йордан Светлозаров Стоянов

    9. Веселин Николов Минчев

    10. Елка Йорданова Димитрова

    11. Димитър Илиев Димитров

    12. Димитър Радев Димитров

    13. Светлозар Иванов Чорбаджиев

    14. Кирил Върбанов Лозанов

    15. Атанас Петров Атанасов

    16. Кънчо Асенов Йорданов

    25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

    1. Христо Христов Дунчев

    2. Мария Йорданова Йончева

    3. Петър Валериев Китев

    26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

    1. Албена Линкова

    2. Маркрид Бахдасарян

    27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

    1. Даниел Кирилов Божилов

    2. Десислава Георгиева Георгиева

    28 КП ГЕРБ – СДС

    1. Красен Кирилов Кралев

    2. Пламен Дулчев Нунев

    3. Алисе Кямилова Муртезова

    4. Станимир Стефанов Станчев

    5. Бедрос Левон Пехливанян

    6. Асен Василев Станчев

    7. Орлин Йорданов Дяков

    8. Михаил Петков Илиев

    9. Георги Илиев Георгиев

    10. Красимир Йорданов Костадинов

    11. Евгени Игнатов Игнатов

    12. Кремена Йорданова Кръстева

    13. Иван Йосифов Кюркчиев

    14. Анета Симеонова Сачкова-Карагьозова

    15. Георги Николаев Кръстев

    16. Мирослав Йорданов Залев

    29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

    1. Светлин Костов Стоянов

    2. Васил Йорданов Георгиев

    3. Билян Боримиров Кършовски

    4. Алпер Азизов Мурадов

    5. Велин Руденков Йорданов

    6. Албена Милкова Панайотова

    7. Татяна Агоп Нахабедян-Минчева

    8. Велислав Иванов Петков

    9. Стойчо Валентинов Минков

    30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

    1. Александър Воленов Славянов

    2. Марияна Иванова Василева

    3. Данаил Богомилов Георгиев

    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »