Вторник, 1 Април 2025
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    10.02.2025  » Седмицата започва с предимно слънчево време

    Днес ще бъде предимно слънчево, с разкъсана облачност над Западна България. Преди обяд над източните райони облачността все още ще е значителна, но и там след обяд ще се разкъса и намалее до предимно слънчево. Ще духа слаб, в Дунавската равнина и Източна България до умерен вятър от изток-североизток. Минималните температури ще бъдат между минус 9° и минус 4°, в София - около минус 8°. Максималните температури ще бъдат предимно между 1° и 6°, в София - около 4°.



    Над Черноморието преди обяд облачността ще е значителна. Около и след обяд ще се разкъса и намалее до предимно слънчево време. Ще духа умерен северен вятър. Максималните температури ще бъдат между 2° и 5°.

    В планините ще бъде предимно слънчево, с разкъсана средна и висока облачност над масивите в Западна България. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около минус 1°, на 2000 метра - около минус 7°.

    Във вторник и сряда в по-голямата част от страната ще бъде предимно слънчево. Значителна облачност ще има в крайните източни райони, където не са изключени и слаби валежи от дъжд и сняг. Вятърът ще остане от североизток, ще бъде слаб, по морския бряг - умерен. Минималните температури ще бъдат между минус 8° и минус 3°, а максималните - между 1° и 6°. 

    В четвъртък от запад на изток облачността временно ще се увеличи и на места ще превали слаб сняг.

    АРЕНА
    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »