Вторник, 1 Април 2025
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    06.03.2025  » Времето днес и в следващите няколко дни

    В сутрешните часове днес на места в равнините и около водните басейни видимостта ще бъде намалена. Минималните температури ще бъдат между минус 3° и 2°, в София - около минус 1°. През деня ще бъде слънчево и почти тихо. Максималните температури ще бъдат между 15° и 20°, в София - около 17°.



    По Черноморието ще бъде предимно слънчево. В сутрешните часове на места видимостта ще бъде намалена. Ще е почти тихо. Максималните температури ще са между 11° и 14°.

    В планините ще бъде слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 13°, на 2000 метра - около 7°.

    През следващите дни времето ще бъде сравнително топло и предимно слънчево. В петък минималните температури ще са между минус 1° и 4°, а максималните - между 15° и 20°. 

    В събота и неделя ще духа слаб, в източните райони до умерен източен вятър и дневните температури ще са с 2 - 3 градуса по-ниски.

    АРЕНА
    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »