Четвъртък, 3 Април 2025
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    24.03.2025  » Времето днес и в следващите няколко дни

    В понеделник ще остане предимно облачно. На места главно в Западна и Северна България ще има превалявания от дъжд. Ще духа слаб и умерен вятър от юг-югозапад, в Дунавската равнина и от юг-югоизток.



    Минималните температури в повечето места ще бъдат между 4 и 9°, за София – около 6°. Максималните температури ще бъдат между 17 и 22°, за София – около 18°.

    По Черноморието ще преобладава облачно време с временни разкъсвания на облачността. Ще духа умерен вятър от юг-югозапад. Максималните температури ще бъдат между 15 и 18°.

    В планините ще бъде предимно облачно, на много места – с превалявания от дъжд. Ще духа умерен и силен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 14°, на 2000 метра - около 7°.

    През следващите дни облачността ще е по-често значителна, около и след обяд купеста и купесто-дъждовна. Ще има и краткотрайни валежи, на места с гръмотевици. През втората половина от седмицата валежите ще са на повече места, има повишена вероятност на отделни места да са по-интензивни.

    Ще бъде сравнително топло за периода, макар че след средата на седмицата температурите постепенно ще се понижават.

    АРЕНА
    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »