Сряда, 15 Октомври 2025
  • Арена Радио
  • Новини
  • Новини
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    15.10.2025  » Времето днес и в следващите няколко дни



    Днес над по-голямата част от страната облачността ще остане значителна, а на отделни места в Източна България и в планините ще има валежи, по-значителни в Родопската област. Ще духа слаб северозападен, в Източна България – североизточен вятър.

    Минималните температури ще бъдат между 6° и 11°, в София – около 7°, а максималните – между 14° и 19°, в столицата – около 15°.

    По Черноморието ще бъде предимно облачно, на много места с превалявания от дъжд. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат от 16° до 18°. Температурата на морската вода е между 18° и 19°, а вълнението на морето – 2-3 бала.

    В планините ще бъде предимно облачно и мъгливо. На места ще има валежи от дъжд, а над около 1800 метра – от сняг. Ще духа слаб до умерен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 9°, а на 2000 метра – около 2°.

    В четвъртък облачността ще се задържи предимно значителна. Само на отделни места в Източна България и в планините ще превали слаб дъжд. Ще духа слаб източен вятър. Минималните температури ще бъдат между 6° и 11°, а максималните – между 13° и 18°.

    В петък вятърът ще се ориентира от югоизток и дневните температури ще се повишат слабо. От запад облачността ще се увеличи и ще започнат валежи, които през нощта срещу събота ще обхванат цялата страна.

    В събота ще бъде предимно облачно, на много места с валежи от дъжд. По-късно през деня, с ориентиране на вятъра от северозапад, ще започне да прониква по-студен въздух.

    В неделя облачността ще се разкъсва, но ще остане предимно значителна. Вятърът ще отслабне, а впоследствие ще се ориентира от североизток. Ще бъде хладно за сезона – с минимални температури между 6° и 11° и максимални между 12° и 17°.

    АРЕНА
    «  Обратно към новините



  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »