Понеделник, 24 Юни 2019
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    06.04.2017  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    4/7/2017 - 4/13/2017
    Beauty and the Beast 3D Fri - Tue 15:30, 18:10, 20:45, 21:45
    Wed - Thu 18:10, 20:45, 21:45
    Красавицата и Звяра 3D Суб. (категория B)

    Snow Queen 3 3D Sat - Sun 11:00
    Снежната кралица 3: Огън и лед 3D (категория B)

    The Fate of the Furious Wed - Thu 14:10, 16:50, 19:30, 22:15
    Бързи и яростни 8
    Предпремиера
    Ghost in the Shell 3D Fri, Mon - Thu 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
    Sat - Sun 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00
    Дух в броня 3D (категория C)

    Logan Fri - Tue 16:10, 21:15
    Wed - Thu 21:50
    Логан: Върколакът (категория D)

    Kong: Skull Island 3D Fri - Thu 14:40, 19:20
    Конг: Островът на черепа 3D (категория C)

    Smurfs: The Lost Village 3D Fri, Mon - Thu 15:00, 17:00, 19:00
    Sat - Sun 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
    Смърфовете:Забравеното селце3D (категория B)

    John Wick: Chapter 2 Fri - Tue 18:50
    Джон Уик 2 (категория D)

    The Lego Batman 2D Fri, Mon - Thu 14:00
    Sat - Sun 11:40, 14:00
    Lego Филмът: Батман 2D (категория B)

    Rock Dog 3D Sat - Sun 11:20
    Рок Дог 3D (категория B)

    Power Rangers Fri, Mon - Thu 14:50, 17:15, 19:45, 22:15
    Sat - Sun 12:15, 14:50, 17:15, 19:45, 22:15
    Power Rangers
    Премиера
    CHiPs Fri, Mon - Thu 21:40
    Sat - Sun 12:30, 21:40
    CHiPs: Магистрални ченгета (категория C)

    Life Fri - Thu 17:10, 20:50
    Признак на живот (категория D)

    Beauty and the Beast 2D Dub Sat - Sun 11:00
    Красавицата и Звяра 2D Дуб. (категория B)

    Beauty and the Beast 3D Дуб. Fri, Mon - Tue 16:30, 19:10
    Sat - Sun 12:50, 13:50, 16:30, 19:10
    Wed - Thu 15:30, 16:30, 19:10
    Красавицата и Звяра 3D Дуб. (категория B)

    Going in Style Fri, Mon - Thu 15:30, 17:30, 19:30, 21:30
    Sat - Sun 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30
    Обир със стил
    Премиера
    Brain on Fire Fri - Tue 21:50
    Загиващ ум (категория C)

    Aftermath Fri - Thu 14:20, 16:20, 18:30, 20:30, 22:30
    478
    Премиера
    Smurfs: The Lost Village 2D Fri, Mon - Thu 14:10, 16:00, 18:00, 20:00
    Sat - Sun 12:00, 14:10, 16:00, 18:00, 20:00
    Смърфовете:Забравеното селце2D (категория B)

    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА


  •    30.05.2019 - ПО СЦЕНИТЕ НА РУСЕ юни
    ПЪЛНА ПРОГРАМА

    всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net