Петък, 16 Ноември 2018
  • Арена Радио
  • Новини
  • НА АРЕНАТА
  • Програмата
    Online radio Arena
    Изтегли Winamp


  • Главно меню
  • Онлайн TV (Начало)
    За нас
    Нашите продукти
    Контакти
    Да правим филм в Русе
    Арт
    Реклама
    Връзки
    Приятели

    всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    09.11.2018  » КИНОПРОГРАМА Cinema City Русе

    CC Rousse
    11/9/2018 - 11/15/2018
    Fantastic beasts and where to find them 3D Tue 21:15
    Фантастични животни и къде да ги намерим 3D
     
    Teen Titans Go! To the Movies Sat - Sun 12:20
    Малки титани: В готовност! (категория B)
     
    Hotel Transylvania 3: Summer Vacation Fri - Thu 14:10
    Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция 2D (категория B)
     
    Johnny English Strikes Again Fri - Mon 21:30
    Джони Инглиш избухва отново (категория B)
     
    Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Wed - Thu 16:15, 19:00, 21:45
    Фантастични животни 2 3D
    Предпремиера
    Duck Duck Goose Sat - Sun 12:10
    Патешка история (категория B)
     
    A Star Is Born Fri - Thu 18:30, 21:20
    Роди се звезда (категория C)
     
    Halloween Fri - Thu 19:50, 22:10
    Хелоуин (категория D)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 3D Fri - Mon, Wed - Thu 16:50, 19:00, 21:10, 22:10
    Tue 16:50, 19:00, 21:15, 22:10
    Лешникотрошачката и четирите кралства 3D
    Премиера
    Venom Fri - Thu 17:10, 19:30, 21:50
    Венъм 3D (категория C)
     
    Mile 22 Fri - Tue 19:20
    22ра миля (категория D)
     
    The Girl in the Spider's Web Fri, Mon - Thu 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
    Sat - Sun 12:50, 15:10, 17:40, 20:10, 22:30
    Момичето в паяжината
    Премиера
    Bohemian Rhapsody Fri, Mon - Thu 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
    Sat - Sun 11:40, 14:20, 17:00, 19:40, 22:20
    Бохемска рапсодия (категория C)
     
    Smallfoot Fri, Mon - Tue 15:00, 17:20
    Sat - Sun 12:50, 15:00, 17:20
    Wed - Thu 15:00
    Малката стъпка 2D (категория B)
     
    Luis and the Aliens Fri, Mon - Thu 14:00, 16:00, 18:00
    Sat - Sun 11:50, 14:00, 16:00, 18:00
    Луис и извънземните 3D (категория B)
     
    Belleville cop Fri - Tue 16:10, 20:50
    Wed - Thu 20:50
    Ченгето от Белвил (категория C)
     
    Cinderella and the Secret Prince Sat - Sun 11:00
    Пепеляшка: Тайната на принца (категория B)
     
    Hunter Killer Fri - Thu 14:15, 16:40, 19:10, 21:40
    Унищожителят (категория C)
     
    The House with a Clock in Its Walls Dubbed Fri, Mon - Thu 14:20, 16:30, 18:40
    Sat - Sun 12:00, 14:20, 16:30, 18:40
    Мистерията на къщата с часовника Дублиран (категория B)
     
    Wheely 3D Sat - Sun 11:10
    Уийли 3D (категория B)
     
    Wheely Fri, Mon - Tue 15:20
    Sat - Sun 13:20, 15:20
    Wed - Thu 14:10, 16:20
    Уийли 2D (категория B)
     
    The Nutcracker and the Four Realms 3D Dub Fri, Mon - Thu 14:40, 17:50, 20:00
    Sat - Sun 12:30, 14:40, 17:50, 20:00
    Лешникотрошачката и четирите кралства 3D Дублиран
    Премиера
    The Nutcracker and the Four Realms 2D Dub Fri, Mon - Thu 15:40
    Sat - Sun 11:20, 13:30, 15:40
    Лешникотрошачката и четирите кралства 2D Дублиран
    Премиера


    «  Обратно към всички текстове


  • АНКЕТА
  • НА АРЕНАТА



  • всички интервюта  »
    Обяви

      Уеб дизайн Chafy.net