всички новини  »
    Изпрати своята новина  »
    RSS новини
    09.09.2016  » Русенски полицаи - шампиони по карате в страната

Първо място и шампионската купа завоюва отборът по карате на ОДМВР – Русе по време на Национален преглед по Полицейска лична защита и Републиканско първенство по карате за служители на МВР в Кранево. Състезанията са част от  спортния календар за 2016 година на „Спортна асоциация" – МВР. В тях  вземат участие състезатели от всички структури на МВР в страната.

Областна дирекция на МВР – Русе се представя от отбор в състав от 6 служители с водач – треньор Станислав Станчев.

В категория до 75 кг в „карате – комите“ за мъже, първото място завоюва русенецът Светослав Бодуров. Той се класира на второ място и в  дисциплината „карате – ката“ при мъжете.

Наш състезател е заел трето място в надпреварата при мъжете в „комите – карате“, в категорията до 85 кг. Това е русенецът Александър Йорданов.

В отборното състезание по карате, тимът на ОДМВР – Русе, в състав: Александър Йорданов, Светослав Бодуров, Боян Русев и Денислав Велев, се класира на първо място и грабна шампионската купа.